Terazi Burcunun Kadınının Özellikleri

Son derece çekici ve zeki kadınlardır terazi burcunun kadınları. Tartışmayı çok severler ve çok zeki oldukları için, hemen her tartışmadan galip çıkarlar. Erkeksi bir düşünce tarzı, terazi burcunun kadınının özellikleri arasındadır. Kafaları erkeklere benzer bir şekilde çalışır.

Her şeyi dengeleme isteği, terazi burcunun kadınının özellikleri arasındadır. Her konuda bir denge unsurudur. Çok dikkatli ve gözlemci bir yargıç edasındadır. Hayatınızda yanlış giden her şey hakkında vereceği bir akıl, söyleyeceği bir söz mutlaka vardır. Onlarla tartışmak genellikle yenilgi getirir. Çünkü, mantığı bir hayat nizamı olarak benimsemiş olan terazi burçları için, bir olayın mantıklı kısmını görmek hiç zor değildir.

Her hangi bir konuda, her burcun kendine göre bir söyleyeceği vardır. Terazi burcu ise tüm burçların söyleyeceğinden birer parça söyleyerek, pek çok farklı bakış açısı ile olayları değerlendirir. Bu da onların karar vermekte sıkıntı çekmelerine sebep olur.

Terazi burcunun kadınları için iş hayatı çok önemlidir. Hemen hemen her terazi kadını çalışmak ister. Evlendiklerinde de bu durumun değişmesini istemezler. Çünkü onların, mutluluk verecek şeyler için harcama yapmaları gerekmektedir ve bu gereksinimi de kendileri karşılamak isterler. Terazi burcunun kadınları lüks elbiselerden, pahalı parfümlerden hoşlanırlar. Bu paragöz oldukları anlamına gelmez. Terazi burcunun kadınlarının çok paraya ihtiyaçları vardır çünkü, çevrelerindeki çarpıklıkları imar edebilmek için parayı gerekli görürler. Sanatın her alanını ve özellikle klasik müziği severler.

Terazi burcunun kadınları iyi birer annedirler. Gerçekten de çocukları ile yeterince ilgilidirler. Ama yine de eşlerine daha fazla alaka duyarlar ve hiç bir zaman ikinci plana atmazlar. Hatta çocuklarına ilk öğrettikleri dua, "Allah cc babamı korusun" olacaktır.

99905 Okunma